Ons team

Even voorstellen

Dit is het team van SBO de Werf van 2019/2020. I.v.m. de Coronamaatregelen is er bij de start van dit schooljaar geen groepsfoto gemaakt. Binnenkort ziet u onze individuele foto’s op de website.

Compassie voor de leerling, samenwerken en ondersteunen van elkaar kenmerkt ons als team!

teamfoto 1920 (2)

(Vlnr staand) Lieke, Winnie, Maria, Anneke, Daniëlle, Jan-Mark, Jacozien, Ellis, Jolande, Anne, Lemke, Suzanne, Geja, Jeanique, Geertruida, Henriët, Fleur. (Vlnr zittend) Rendelina, Marjanke, Hilde, Gea, Janet, Tonia, Rendelina, Huib. Dianne en Elise ontbreken op de foto.

Directeur

Suzanne de Koning (suzannedekoning@cordeoscholen.nl)

Locatieleider

Elisabeth Noorman (elisabethnoorman@cordeoscholen.nl)

Secretariaat

Netty van Herwaarden (ma, wo, do) (nettyvanherwaarden@cordeoscholen.nl)

Leerkrachten

Groep 1/2

Gea van Lieshout (geavanlieshout@cordeoscholen.nl)

Jeanique Verkade (jeaniqueverkade@cordeoscholen.nl

Groep 3/4

Tonia Houwen (toniahouwen@cordeoscholen.nl)

Geertruida Pouwels (geertruidapouwels@cordeoscholen.nl)

Groep 4/5

Marjanke Ekema (marjankeekema@cordeoscholen.nl)

Linda Kerpel (lindakerpel@cordeoscholen.nl)

Groep 5/6

Anne Benard (annebenard@cordeoscholen.nl)

Groep 6

Aart Mastebroek (aartmastebroek@cordeoscholen.nl)

Groep 7

Jan Mark van Eerde (janmarkvaneerde@cordeoscholen.nl)

Rendelina Lieverse (rendelinalieverse@cordeoscholen.nl)

Groep 7/8

Geja Staal (gejastaal@cordeoscholen.nl) 

Henriët Berghuis (henrietberghuis@cordeoscholen.nl)
 

Groep 8

Jacozien Hartog (jacozienhartog@cordeoscholen.nl)

Hilde Versluis (hildeversluis@cordeoscholen.nl)

IB’er

Maria van der Lugt (mariavanderlugt@cordeoscholen.nl)

Orthopedagoog

Ellis Feenstra (ellisfeenstra@cordeoscholen.nl)

Sportleerkracht

Youri Blom (youriblom@cordeoscholen.nl)

Onderwijsondersteuners

Huib van den Berg (huibvandenberg@cordeoscholen.nl)

Anneke Hidding (annekehidding@cordeoscholen.nl)

Elise van Dijk (elisevandijk@cordeoscholen.nl)

Jolande Horneman (jolandehorneman@cordeoscholen.nl)

Lemke Steenbergen (lemkesteenbergen@cordeoscholen.nl)

Margreet Bergstra (margreetbergstra@cordeoscholen.nl)

Willeke Rus (willekerus@cordeoscholen.nl



Op Facebook plaatsen wij regelmatig een update.

Leuk om een indruk te krijgen van de school.

  • Contactgegevens:

    SBO De Werf


    James Cookstraat 10
    3814 XD Amersfoort

    Tel: 033 4753555
    email: info@sbo-dewerf.nl
  • Voor in de agenda:

    • v.a. 9 november Voortgangsgesprekken
    • 12 november gebedsgroep
    • 19 november studiedag

    Meer data

  • Naar CorDeo Scholengroep

  • Naar SWV De Eem

James Cookstraat 10

(033) 475 35 55

info@sbo-dewerf.nl