Wie zijn wij


(Vlnr staand) Lieke, Winnie, Maria, Anneke, Daniëlle, Jan-Mark, Jacozien, Ellis, Jolande, Anne, Lemke, Suzanne, Geja, Jeanique, Geertruida, Henriët, Fleur.
(Vlnr zittend) Rendelina, Marjanke, Hilde, Gea, Janet, Tonia, Rendelina, Huib.
Dianne en Elise ontbreken op de foto.

Meerschools directeur:
Suzanne de Koning, directie@sbo-dewerf.nl

Teamleiders:
Jacozien Hartog (jacozien.hartog@sbo-dewerf.nl
Hilde Versluis (hilde.versluis@sbo-dewerf.nl

Secretariaat:
Janet Beukers, administratie@sbo-dewerf.nl

Leerkrachten

Groep 1/2:
Gea van Lieshout, gea.van.lieshout@sbo-dewerf.nl
Rendelina Lieverse, rendelina.lieverse@sbo-dewerf.nl

Groep 3:
Tonia Houwen (ma/di), tonia.houwen@sbo-dewerf.nl
Geertruida Pouwels (wo/do/vr), geertruida.pouwels@sbo-dewerf.nl

Groep 4:
Marjanke Ekema, marjanke.ekema@sbo-dewerf.nl
Viola Strijker, viola.strijker@sbo-dewerf.nl

Groep 5:
Jeanique Verkade (ma/di), jeanique.verkade@sbo-dewerf.nl
Winnie de Graaf, winnie.de.graaf@sbo-dewerf.nl

Groep 5/6:
Anne Benard, anne.benard@sbo-dewerf.nl
Dianne Trouwborst, dianne.trouwborst@sbo-dewerf.nl

Groep 6
Jan Mark van Eerde, janmark.van.eerde@sbo-dewerf.nl

Groep 7/8B
Jacozien Hartog (ma/di/wo), jacozien.hartog@sbo-dewerf.nl
Hilde Versluis (do/vr), hilde.versluis@sbo-dewerf.nl

Groep 7/8 A
Geja Staal, geja.staal@sbo-dewerf.nl
Henriët Berghuis, henriet.berghuis@sbo-dewerf.nl

IB’er
Maria van der Lugt, maria.van.der.lugt@sbo-dewerf.nl

Orthopedagoog
Ellis Feenstra, ellis.feenstra@sbo-dewerf.nl

Sportleerkracht
Debby

Onderwijsondersteuners
Anneke Hidding, anneke.hidding@sbo-dewerf.nlLemke Steenbergen, lemke.steenbergen@sbo-dewerf.nl
Huib van den Berg, huib.van.den.berg@sbo-dewerf.nl

  • Contactgegevens:

    SBO De Werf


    James Cookstraat 10
    3814 XD Amersfoort

    Tel: 033 4753555
    email: info@sbo-dewerf.nl
  • Voor in de agenda:

    • 2 september: naar school!
    • 4 september: luizencontrole
    • 9 september: jaaropening voor ouders
    • 9 september: week van de startgesprekken
    • 20 september: schoolreisje
    • 25-27 september: kamp eindgroepen

    Meer data

  • Naar CorDeo Scholengroep

  • Naar SWV De Eem

James Cookstraat 10

(033) 475 35 55

info@sbo-dewerf.nl